Jesteś tutaj: Home APTEKA INTERNETOWA

Apteka internetowa lekosfera.pl

 

Apteka internetowa lekosfera.pl działa w oparciu o pozwolenie wydane przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego dla wrocławskiej Apteki LEKOSFERA DGA17. Oferuje duży wybór ogólnodostępnych produktów leczniczych (bez leków z przepisu lekarza) oraz dermokosmetyków.

 

Zapewniamy bezpieczną i szybką dostawę zamówionych produktów za pomocą firmy kurierskiej DPD, Poczty Polskiej oraz Paczkomaty 7/24. Każde zamówienie zostaje zabezpieczone folią, a pudełka dokładnie zaklejone co, zapewnia ochronę przed uszkodzeniem w czasie transportu. Nasi klienci są na bieżąco informowani o statusie zamówienia, wysyłce. Oferujemy możliwość wyboru sposobu płatności: przedpłata, pobranie, odbiór osobisty.

 

W aptece lekosfera.pl można liczyć na fachową pomoc wysoko wykwalifikowanej kadry - doświadczonych magistrów i techników farmacji. Apteka dba o Państwa prywatność i zapewnia całkowite bezpieczeństwo zakupów. Gwarantuje ochronę danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami).

 

Kontakt

Dział Obsługi Zamówień, Informacje o Produktach:

czynny od poniedziałku do piątku, od godz.: 08:00 do godz.: 16.00

Tel.: +48 71 336 87 17 e-mail: lekosfera@lekosfera.pl

 

Współpraca handlowa i promocja

Prosimy o przesyłanie wszelkich informacji związanych z wprowadzeniem do oferty naszego sklepu produktów jak również ofert innego typu na adres:

lekosfera@lekosfera.pl

 

Created by: red.com.pl