Jesteś tutaj: Home Apteki

Znajdź swoją aptekę

+ Apteka + Apteka

APTEKA LEKOSFERA DGA1 (w Kauflandzie)

ul. Legnicka 62 54-204 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Nina Chęcińska e-mail: n.checinska@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA2 (w Kauflandzie)

ul. Iwaszkiewicza 1 59-220 Legnica Kierownik apteki: mgr farm. Renata Kustasz e-mail: r.kustasz@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA4 (w Kauflandzie)

ul. Kościuszki 73 73-110 Stargard Kierownik apteki: mgr farm. Katarzyna Straszewska e-mail: k.straszewska@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA6 (w Kauflandzie)

ul. Piłsudskiego 21 48-300 Nysa Kierownik apteki: mgr farm. Janina Kular e-mail: dga6@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA9 (w Kauflandzie)

ul. Łokietka 24A 49-300 Brzeg Kierownik apteki: mgr farm. Michał Kubieniec e-mail: m.kubieniec@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA10 (w przychodni Practimed)

ul. Pabianicka 25 53-339 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Małgorzata Wasilewska e-mail: m.wasilewska@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA11 (w CH Ferio Gaj)

ul. Świeradowska 51/57 50-559 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Dagna Sudak e-mail: d.sudak@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA12 (w Arkadach Wrocławskich)

ul. Powstańców Śląskich 2-4 53-333 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Magdalena Fast e-mail: m.fast@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA24 (przy Kauflandzie)

ul. Wspólna 1 56-400 Oleśnica Kierownik apteki: mgr farm. Aleksandra Kubieniec e-mail: a.kubieniec@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA18 (w DT Piast)

ul.Długa 2 49-300 Brzeg Kierownik apteki: dr n.farm. Michał Wysocki e-mail: m.wysocki@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA17 (w Sky Tower)

ul.Powstańców Śląskich 95 53-332 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Małgorzata Wieczorek e-mail: m.wieczorek@lekosfera.pl

Punkt Apteczny LEKOSFERA DGA19 (w NZOZ Jaśkowice)

Jaśkowice Legnickie 37 59-216 Kunice Kierownik punktu aptecznego: tech farm. Iwona Kołodziej e-mail: i.kolodziej@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA20 (w CH Tarnowskie Góry)

ul. Zagórska 189 42-680 Tarnowskie Góry Kierownik apteki: mgr farm. Jakub Chudzik e-mail: j.chudzik@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA21 (w CH Stara Kablownia)

ul. Legionów 83 43-502 Czechowice-Dziedzice Kierownik apteki: mgr farm. Adam Kusa e-mail: a.kusa@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA22 (w Simply Markecie)

ul. Zwycięska 14a-14b 53-033 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Alina Marczewska e-mail: a.marczewska@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA23 (przy Kauflandzie)

ul. Bardzka 1a 50-516 Wrocław Kierownik apteki: mgr farm. Ewa Szeffs e-mail: e.szeffs@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA25 (w Kauflandzie)

ul.Skłodowskiej 3 42-700 Lubliniec Kierownik apteki: mgr farm. Krzysztof Kromiszewski e-mail: k.kromiszewski@lekosfera.pl

APTEKA LEKOSFERA DGA26 (przy Kauflandzie)

ul. Słowackiego 31 42-502 Czechowice-Dziedzice kierownik apteki: mgr Tomasz Lorenc e-mail: t.lorenc@lekosfera.pl

Created by: red.com.pl