Jesteś tutaj: Home O FIRMIE

O DOLNOŚLĄSKIEJ GRUPIE APTECZNEJ S.A.

Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. jest obecna na rynku farmaceutycznym od 2001 roku. Głównym profilem działania Spółki jest organizacja i zarządzanie aptekami zlokalizowanymi w centrach handlowych, przychodniach oraz szpitalach.
W chwili obecnej Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. zarządza kilkunastoma aptekami w województwach dolnośląskim, opolskim, śląskim oraz zachodniopomorskim. Spółka jest w trakcie realizacji kolejnych planów inwestycyjnych. Przez lata firma umacniała swoją pozycję na rynku zdobywając nowe doświadczenia. Zgromadzone zasoby, stały wzrost obrotów oraz stabilne wskaźniki finansowe dobrze rokują na przyszłość i pozwalają z optymizmem oceniać perspektywy rozwoju firmy.

Z dniem 24 listopada 2011r. Dolnośląska Grupa Apteczna została przekształcona w spółkę akcyjną.

 

Kapitał akcyjny spółki jest w całości polski i wynosi 500.000,00 PLN.

Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu, przy ul.Czeremchowej 6.

NIP 899 24 24 491

REGON 932692054

KRS 0000402636 Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu,

VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego przy ul. Poznańskiej 16-20.

 

Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. cieszy się bardzo dobrą opinią klientów, a także instytucji i kontrahentów rynku farmaceutycznego. Spółka posługuje się nowoczesnymi narzędziami marketingowymi oraz wprowadza innowacyjne rozwiązania systemowe, organizacyjne i techniczne: np.: profesjonalną telewizję apteczną, automaty do wydawania leków WILLACH, system kolejkowy, AUTOapteki (czyli obsługę pacjentów przez okienko bez wysiadania z samochodu)

 


Dolnośląska Grupa Apteczna S.A. to również stabilny i elastyczny pracodawca, otwarty na potrzeby swoich pracowników oraz inwestujący w ich rozwój. Firma uczestniczy w przedsięwzięciach charytatywnych, współpracuje ze środowiskiem diabetyków oraz prowadzi szereg cyklicznych akcji edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

 

Pierwsza należąca do sieci Dolnośląskiej Grupy Aptecznej apteka powstała we Wrocławiu, w listopadzie 2001 roku pod nazwą „Apteka DGA”. Pod tą marką handlową, przez 10 kolejnych lat firma zwiększała swój zasięg terytorialny . Od 2011 roku zmieniona została marka handlowa aptek na „Apteki LEKOSFERA”.

Pod koniec 2011r. roku uruchomiliśmy również aptekę internetową www.lekosfera.pl, w której klienci mogą nabywać produkty lecznicze wydawane bez przepisu lekarza, z dostawą do domu.

Na początku roku 2012 uruchomiliśmy dla klientów również internetową drogerię www.vitasfera.pl., w która specjalizuje się w dostarczaniu klientom produktów dermokosmetycznych.

 

W Aptekach LEKOSFERA znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę leków gotowych, recepturowych, suplementów diety, ziół, sprzętu medycznego i kosmetyków. Z myślą o stałych i nowych klientkach powstało Centrum Urody, w którym profesjonalne dermokonsultanki pomagają w wyborze kosmetyków odpowiednich dla każdego rodzaju cery. Osoby cierpiące na cukrzycę korzystać mogą natomiast z pomocy w Strefie Diabetyka. Dla dbającycych o linię i zdrowie zapewniamy porady w Centrum Dietetycznym.

 

Created by: red.com.pl