Jesteś tutaj: Home Porady

PORADY SPECJALISTÓW

   

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami zdrowego odżywiania. Jesteśmy przekonani, że nasze artykuły pomogą osobom walczącym z nadwagą. Mamy również nadzieję, że nasze wskazówki pomogą zadbać o ciało i  zmienić nawyki żywieniowe.

Zapraszamy!


Centrum Urody to fachowe doradztwo naszych dermokonsultantek w zakresie doboru kosmetyków odpowiednich do każdego rodzaju cery. Oferujemy szeroką gamę kosmetyków takich firm jak VICHY, La Roche Posay, Bioderma, LIERAC, Iwostin, Avene, Galenic, SVR, Dermedic, B-lift, Nuxe itp.

Zapraszamy do Apteki LEKOSFERA DGA1 (DT Kaufland) ul. Legnicka 62, do Apteki LEKOSFERA DGA11 (CH Ferio Gaj), Apteki LEKOSFERA DGA12 (Arkady Wrocławskie) ul. Powstańców Śląskich 2-4 oraz do Apteki Lekosfera DGA17  ul. Powstańców Śląskich 73-95 (Sky Tower) gdzie mogą Państwo uzyskać darmowe porady oraz umówić się na bezpłatny makijaż.

Nasze dermokonsultantki odpowiedzą na każde pytanie dotyczące kosmetyków i właściwego ich doboru pod adresem mailowym dermokonsultantka@aptekadga.pl.

 

 

Cukrzyca to wg WHO grupa chorób metabolicznych, które charakteryzują się podwyższonym poziomem glukozy w osoczu. Hyperglikemia jest wynikiem upośledzenia wydzielania insuliny lub jej zaburzonego działania. Przewlekła hiperglikemia powoduje uszkodzenie i upośledzenie czynności ważnych dla życia narządów,  między innymi: serca, naczyń, nerwów oczu i nerek

 

 

 

Okres jesienno-zimowy to czas wzmożonych zachorowań na przeziębienia. Specjalnie dla naszych Pacjentów przugotowaliśmy praktyczny poradnik jak zapobiegać infekcjom oraz w jaki sposób radzić sobie z uciążliwymi objawami choroby.

 

ABC Przeziębienia - poradnik

Created by: red.com.pl